کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) خرم آباد به عنوان کانون برتر رویداد ملی فهما معرفی شد
کانون فرهنگي هنري صاحب الزمان(عج) خرم آباد به عنوان کانون برتر رويداد ملي فهما معرفي شد
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان:

کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) خرم آباد به عنوان کانون برتر رویداد ملی فهما معرفی شد

ابدالي پور گفت: کانون فرهنگي هنري صاحب الزمان(عج) در رشته نمايش به عنوان برتر در طرح ملي ايران قوي معرفي شد.
شناسه خبر : 26478 تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۱:۴۶

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای)فهما( از استان لرستان، « محمد ابدالی پور» در سخنانی، اظهار داشت: فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد هر ساله بررسی و ارزیابی می شود.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با بیان اینکه فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد، افزود: طی سال گذشته این ارزیابی در قالب کانون های منتخب فهما در طرح ملی ایران قوی اعلام شد.

 وی افزود: کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) شهرستان خرم آباد رتبه برتر رواق نمایش را در رویداد ملی فهما کسب کرده است.

ابدالی پور ادامه داد: کانون فرهنگی هنری آدینه و کانون فرهنگی هنری اهل قلم از کانون های دارای بالای 15 هزار امتیاز در کشور هستند.

وی بیان کرد: کانون فرهنگی هنری آل طاها شهرستان خرم آباد رتبه شایسته تقدیر ویژه رواق نور را کسب کرده است.

ابدالی پور افزود: کانون فرهنگی هنری آدینه خرم آباد هم رتبه شایسته تقدیر رواق فیلم رویداد ملی « ایران قوی» را کسب کرده است.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان اظهار کرد: طرح ملّی «فهما» به منظور کشف و شناسایی استعدادهای مردمی در کانون‌های مساجد در 12 رشته برگزار شد که بیش از 24 هزار کانون اطلاعات مربوط به فعالیت‌های خود را از طریق ثبت در پورتال بچه‌های مسجد در این رویداد شرکت دادند. در این میان هزار و 255 کانون موفق به راهیابی به بخش رقابتی این رویداد شدند و 556 کانون به مرحله پایانی داوری راه پیدا کردند.

ابدالی پور افزود: پس از داوری کارشناسان و هیئت‌های انتخاب در مجموع 12 کانون در 12 رشته به عنوان کانون برتر، 12 کانون نیز به عنوان کانون شایسته تقدیر ویژه و 97 کانون نیز به عنوان شایسته تقدیر شناخته شدند.

طرح ملی ایران قوی در قالب سه شبستان و دوازده رواق و بخش عمومی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سطح کانون های  فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور برگزار شد.

انسجام بخشی و کیفی سازی فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد و همچنین کشف استعداد و تربیت نسل نوجوان و جوان انقلابی از اهداف طرح ملی ایران قوی است.