۱۲۰۰ بسته گوشت قربانی در بین نیازمندان لرستانی توزیع شد
۱۲۰۰ بسته گوشت قرباني در بين نيازمندان لرستاني توزيع شد
به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان:

۱۲۰۰ بسته گوشت قربانی در بین نیازمندان لرستانی توزیع شد

مديرستاد کانون هاي فرهنگي هنري مساجد لرستان گفت: به مناسبت گراميداشت اعياد شعبانيه و ماه مبارک رمضان، با همکاري موسسه حضرت خديجه يک هزار و ۲۰۰ بسته گوشت گرم در بين ايتام ونيازمندان استان توزيع شد.
شناسه خبر : 26564 تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۱:۳۹

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای)فهما( از استان لرستان، « محمد ابدالی پور»  امروز(22 فروردین) در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: در لبیک به فرمان رهبری در همدلی و مواسات با نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا امروز 1200 بسته گوشت قربانی در استان لرستان توزیع شده است.

 مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان افزود: این تعداد بسته گوشت قربانی که هر کدام یک و نیم کیلو است، توسط کانون های فرهنگی و هنری مسجد در بین نیازمندان استان  توزیع می شود.

 

وی با بیان اینکه نیازمندان  به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد شناسایی شده اند، ابراز کرد: گوشت های قربانی با همکاری موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا اهداء شده است.

 

ابدالی پور اظهار کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد در کنار سایر نهادهای خودجوش مردمی در طول یک سال گذشته به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی لبیک گفتند و با جمع آوری و توزیع کمک های مومنانه نقش خود را در این شرایط سخت ایفا کردند.

 

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان اظهار کرد:  تاکنون 7 مرحله توزیع گوشت در بین ایتام و نیازمندان استان لرستان انجام شده است و بیش از هشت تن گوشت گرم در ۱۱ شهرستان استان لرستان توزیع شده است.

 

 وی ادامه داد: در راستای کمک به نیازمندان طرح مشترک توزیع گوشت قربانی در بین نیازمندان توسط کانون های فرهنگی و هنری مساجد و موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا اجرا می شود.

ابدالی پور افزود: این مرحله از توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان شهرستان های خرم آباد، پلدختر، کوهدشت، و نورآباد توزیع می شود.