دو تن گوشت گرم میان نیازمندان لرستانی توزیع شد
دو تن گوشت گرم ميان نيازمندان لرستاني توزيع شد
همزمان با ماه مبارک رمضان؛

دو تن گوشت گرم میان نیازمندان لرستانی توزیع شد

ابدالي پور با اشاره به اينکه تاکنون طي هشت مرحله گوشت گرم در بين نيازمندان توزيع شده است، گفت: همزمان با ميلاد با سعادت امام حسن مجتبي(ع) حدود ۲ تن گوشت گرم در بين نيازمندان لرستاني توزيع شد.
شناسه خبر : 27022 تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۴:۱۷

«محمد ابدالی پور» اظهار داشت: همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) 1200 بسته گوشت گرم بین ایتام و نیازمندان لرستانی توزیع شده است.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان افزود: این طرح به همت ستاد کانون های مساجد و با همکاری موسسه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا انجام شده است.

وی ادامه داد: تا امروز طی هشت مرحله گوشت گرم بین نیازمندان استان توزیع شده است و در هر مرحله 1200 بسته گوشت یک و نیم کیلویی بین نیازمندان و ایتام توزیع شده است.

ابدالی پور ادامه داد: طرح مواسات و همدلی در لبیک به فرمان رهبری  در راستای دستگیری از نیازمندان، ایتام و اقشار آسیب دیده از کرونا در دستور کار کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قرار دارد.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان افزود: در این راستا کانون های فرهنگی هنری مساجد در هر محله بانک اطلاعاتی از ایتام و نیازمندان هر محله تهیه کرده اند.

 وی ادامه داد: کانون های فرهنگی هنری مساجد در کنار سایر نهادهای خودجوش مردمی در طول یک سال گذشته به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی لبیک گفتند و با جمع آوری و توزیع کمک های مومنانه نقش خود را در این شرایط سخت ایفا کردند.

 

ابدالی پور خاطرنشان کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد با جذب مشارکت های مردمی و خیرین به صورت ماهانه و یا مناسبتی از ایتام و نیازمندان حمایت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: از همه نیکوکاران دعوت می شود تا با مشارکت در این پویش ملی برای حمایت از خانواده های نیازمند مشارکت کنند تا بتوانیم نسبت به حمایت از آنها بیشتر و بهتر اقدام کنیم.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان با اشاره به اینکه برنامه های حمایتی کانون های مساجد از نیازمندان تا پایان شکست قطعی کرونا ویروس ادامه دارد، اظهار کرد:  فعالان کانون های مساجد در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی تاکنون با مشارکت خیرین در محلات بسته های معیشتی، غذای گرم و بهداشتی را در بین نیازمندان محله توزیع می کنند تا زمینه کاهش آلام این عزیزان فراهم شود.

 

ابدالی پور با اشاره به اینکه مرحله هشتم توزیع گوشت گرم در لرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان توزیع می شود، افزود: در این مرحله حدود ۲ تن گوشت گرم  همزمان با شب های قدر در بین ایتام و نیازمندان استان توزیع می شود.