کانون‌های مساجد در ارتقای فرهنگ دینی نقش بسزایی ایفا می‌کنند
کانون‌هاي مساجد در ارتقاي فرهنگ ديني نقش بسزايي ايفا مي‌کنند
نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

کانون‌های مساجد در ارتقای فرهنگ دینی نقش بسزایی ایفا می‌کنند

حجت الاسلام شاهرخي با تاکيد بر ضرورت تعامل بين ارکان مسجد، گفت: فعالان مسجد نقشي مهم و تاثيرگذار در ارتقاي فرهنگي و مقابله با آسيب هاي اجتماعي دارند.
شناسه خبر : 39812 تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۰۸:۳۶

به گزارش ستاد ارتباط رسانه ای )فهما(، حجت الاسلام و المسلیمن« احمد رضا شاهرخی» امروز در نشست توانمند سازی مدیران و رابطان کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با تاکید بر ضرورت تقویت برنامه ریزی برای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد، اظهار داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد نقشی مهم و تاثیرگذار در ارتقای فرهنگی جامعه دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر ضرورت تقویت همکاری و تعامل بین ارکان مسجد، افزود: این همکاری و همفکری می تواند بستر تقویت فعالیت های مسجد محور در راستای ارتقای فرهنگ دینی و مقابله با آسیب های اجتماعی باشد.

وی خاطرنشان کرد: تقویت تعامل بین فعالان مساجد ومحور بودن امام جماعت در فعالیت های مساجد، بستر تقویت فعالیت های فرهنگی و جذب اقشار مختلف بویژه نسل جوان به مساجد است.

حجت الاسلام شاهرخ با بیان اینکه جوانان امروز هم مانند نسل اول انقلاب دل در گرو انقلاب دارند، ادامه دارند، بیان کرد: باید با استفاده از ظرفیت های فرهنگی وهنری در راستای جذب جوانان به مساجد، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی اقدام شود.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان افزود: 200 سال زورگویان عالم در قالب برنامه های مختلف و صرف میلیاردها دلار برای تخریب اخلاق، فضیلت و انسانیت تلاش کردند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان افزود: خداوند توفیق داد که جمهوری اسلامی ایران  برنامه ها و توطئه های دشمنان را نقش برآب کرد و امروز هم باید از ظرفیت مساجد برای مقابله با دسیسه های دشمنان بهره گرفته شود.