ضیافت افطار اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی و مساجد شهرستان دورود برگزار شد
ضيافت افطار اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآني و مساجد شهرستان دورود برگزار شد

ضیافت افطار اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی و مساجد شهرستان دورود برگزار شد

در شب‌هاي ماه مبارک رمضان و با همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان و جبهه فرهنگي انقلاب، کانون فرهنگي هنري مساجد ضيافت افطار اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان مساجد استان لرستان برگزار مي شود
شناسه خبر : 61175 تاریخ انتشار : ۹ فروردين ۱۴۰۳ زمان انتشار : ۰۹:۳۷
به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شامگاه چهارشنبه در ضیافت اندیشه اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی شهرستان دورود، گفت: هنرمندان در تحقق شعار سال باید پیش‌رونده و پیش‌برنده باشند و  باعث شوند دیگر اقشار نیز در جهش تولید هم‌گرایی خوبی داشته باشند.

 

اعظم روانشاد افزود: هدف از برگزاری این طرح شنیدن دغدغه‌ها و نظرات هنرمندان و تاثیرپذیری برای برنامه‌های پیش‌رو در سال جاری است.

 

وی بیان کرد: در سال جاری مهم‌ترین طرح فرهنگی، طرح شهید آوینی است که با محوریت تقویت حلقه‌های میانی هنرمندان و انجمن‌ها و با هدف تمرکززدایی از مرکز استان صورت خواهد گرفت.

 

تقویت جریان فرهنگی و حلقه‌های میانی را از رویکردهای این اداره است

روانشاد تقویت جریان فرهنگی و حلقه‌های میانی را از رویکردهای این اداره عنوان کرد و افزود: با هم‌افزایی بین دستگاه‌های فرهنگی می‌تواند اتفاق‌های خوبی در زمینه فرهنگ و هنر استان روی دهد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به شعار سال و نقش مهم هنرمندان در تحقق این شعار اشاره کرد و افزود: هنرمندان در تحقق شعار سال باید پیش‌رونده و پیش‌برنده باشند و باید باعث شوند دیگر اقشار نیز در جهش تولید هم‌گرایی خوبی داشته باشند.

 

در این نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه دورود درباره مسائل و مشکلات موجود در زمینه فعالیت فرهنگی، هنری خود در فضای صمیمی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان پرداختند.