کارگاه تحکیم خانواده در مسجد دولتشاهی خرم آباد برگزار شد
کارگاه تحکيم خانواده در مسجد دولتشاهي خرم آباد برگزار شد
مدیرکانون فرهنگی هنری شهدای پشت بازار خرم آباد:

کارگاه تحکیم خانواده در مسجد دولتشاهی خرم آباد برگزار شد

خسروي ايام فاطميه را فرصتي براي ترويج و نهادينه سازي فرهنگ فاطمي و سبک زندگي فاطمي دانست و افزود: در اين راستا کارگاه آموزشي تحکيم خانواده در کانون فرهنگي هنري شهداي پشت بازار خرم آباد برگزار شده است.
شناسه خبر : 21865 تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۴۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای)فهما( از استان لرستان، « امیر حسین خسروی» اظهار داشت: کارگاه تحکيم خانواده با الگوي فاطمي سلام الله عليها به همت کانون فرهنگی هنری شهدای پشت بازار و با مشارکت دفتر تسهيلگري این محله برگزار شده است.

مدير کانون فرهنگي هنري شهداي پشت بازار افزود: نهادینه سازی سیره زندگی حضرت زهرا(س) اسوه ای برای سلامت و تحمکیم خانواده است.

وی خاطرنشان کرد: ایام فاطمیه فرصتی برای ترویج و نهادینه سازی فرهنگ فاطمی و سبک زندگی فاطمی است.

خسروی ادامه داد: ایام فاطمیه زمان و بستر مناسبی برای تبیین ابعاد مختلف زندگی حضرت فاطمه‌(س) و آشناساختن جامعه با سیره و زندگی این بانوی بزرگوار است.

وی تصریح کرد: باتوجه به لروزم الگو برداري ما از اهل بيت عصمت و طهارت علي الخصوص حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها در کانون فرهنگي هنري شهداي پشت بازار با همکاري دفتر تسهيلگري و توسعه محلي کارگاهي با اين مضمون براي خواهران برگزار شد.

مدیرکانون فرهنگی هنری شهدای  پشت بازار اظهار کرد: در این کارگاه به کساني که نامشان فاطمه يا زهرا بود جوايزي به حسب ارادت به حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها اهدا شد.