آموزش چارت تشکیلاتی مساجد در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد
آموزش چارت تشکيلاتي مساجد در سطح کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد

آموزش چارت تشکیلاتی مساجد در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد

ابدالي پور با اشاره به تعريف چارت تشکيلاتي مساجد، افزود: آيين نامه امور مساجد به فعالان مساجد آموزش داده مي شود.
شناسه خبر : 27584 تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۲:۵۵

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای)فهما( از استان لرستان،« محمد ابدالی پور» در سخنانی، اظهار داشت: شواری برنامه ریزی رسیدگی به امور مساجد استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان تشکیل شده است.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با بیان اینکه هر ماه جلسه این شورا در دفاتر یکی از مرکز عضو شوراء برگزار می شود، افزود: چارت تشکیلاتی مساجد توسط دستگاه های عضو این شورا به فعالان حوزه مساجد آموزش داده می شود.

وی بیان کرد: این آموزش با هدف تقویت وحدت و همدلی بین ارکان مساجد و فعالان مساجد و تقویت انسجام و همبستگی حول محور ائمه جماعت ارائه می شود.

ابدالی پور ابراز کرد: با توجه به شرایط جامعه در پی شیوع بیماری کرونا، آیین نامه امور مساجد در قالب وبینار به مدیران و رابطان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان آموزش داده شده است.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با اشاره به فعالیت 420 کانون فرهنگی هنری مسجد در استان لرستان، اظهار کرد: جذب جوانان و نوجوانان به مساجد، مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان، احیای کارکردها مسجد محور و مقابله با توطئه های دشمنان از مهم ترین رویکردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

وی خاطرنشان کرد: هدف کانون های فرهنگی هنری مساجد این است که جوانان با گذراندن دوره های فرهنگی هنری توانمند شده و به منابع انسانی، فرهنگی و هنری برای نظام و کشور و سرمایه های عظیم انسانی برای رشد و توسعه کشور تبدیل شوند.

ابدالی پور گفت: پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی رسیدگی به امور مساجد استان لرستان امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد برگزار می شود.

کلمات کلیدی: آموزش امور مساجد